Csütörtökön tartottuk tanév végi iskolagyűlésünket, ahol méltó módon ismertük el diákjaink egész éves teljesítményét és adtuk át a megérdemelt okleveleket. Az ünnepséget legfiatalabb tanulóink kedves műsora színesítette.

A komoly pillanatokat a ballagási próba követte, amely már a búcsú közeledtét jelzi. Láttunk bőven elhomályosuló tekintetet! Ezt követően azonban a felszabadult jókedvé lett a főszerep: végzőseink a hagyományteremtő bolondballagás keretében búcsúztak a mindennapoktól, majd az egész iskola egy fergeteges Just Dance partyn táncolta ki magából az év végi fáradalmakat.

Köszönjük a szervezőknek és a résztvevőknek ezt a csodás napot!