Kedves Szülők!

A 2026/2027-es tanév 1. hónapjára (2026. szeptemberre) az ebédbefizetés a
IV. kerület, Király utca 9., I. emelet 14.-ben lesz a következő időpontokban:
2026.08.12. 13:00-16:00-ig
2026.08.13. 8:00-12:00-ig

Kerületi szintű pótbefizetés ugyanott:
2026.08.24. 8:00-12:00-ig
2026.08.24. 13:00-16:00-ig