Tisztelt Szülők!

A téli szünet 2021. december 22-től 2021. január 02-ig tart. Iskolánkban a dec. 21-i napot munkanap-áthelyezéssel már ledolgoztuk szeptemberben, így a mi esetünkben dec. 21-én már szünnap lesz. A szünet előtti utolsó tanítási nap dec. 20., hétfő. A szünet utáni első tanítási nap 2022. január 3., hétfő. Aki nem tudja másképpen megoldani gyermeke felügyeletét, az a dec. 21-i napra igényelhet ügyeletet, amelynek helyszíne az iskola.

A hivatalos téli szünet napjaira, amennyiben szükséges, szintén kérhetnek ügyeletet.

Az ügyelet nem a mi iskolánkban lesz. Ügyeletet biztosító intézmény: Megyeri Úti Általános Iskola, 1044 Budapest Megyeri út 20.

Kérjük, legyenek olyan kedvesek, és egy rövid kérdőív segítségével adják le az ügyeleti napokra vonatkozó igényeiket december 03. reggel 8 óráig!

Együttműködésüket köszönjük!!

A kérdőívet az alábbi linkre kattintva érhetik el: [LINK]