site_top
  • Iskolánkról
  • Alapítványunk
  • Aktualitások
  • Galéria
  • Hasznos oldalak
  • Elérhetőségek
content_top

Versenyek, eredmények

 

Iskolánk tanulói mindig szívesen indulnak tantárgyi-, sport-, és művészeti versenyeken egyaránt. Nagy örömünkre, évek óta sok-sok szép eredménnyel dicsekedhetünk.

A tanév befejezése előtt, a földszinti „dicsőségtáblára” kikerül azon tanulók és csoportok fényképe, akik az adott tanévben öregbítették iskolánk hírnevét, kerületi I-VI. helyezettek, budapesti és országos eredményekkel büszkélkedők.

 

Versenyeredmények 2015/16. I. Félév

 

Verseny pontos neve

Helyezés

Osztály

Résztvevő neve

Felkészítő

1. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny területi forduló II. 4.a Horváth Dóra Tímea,
Koós Kitti,
Sélley László Balázs,
Varga Hunor
Horváthné B. Marietta
2. Kerületi OÁTV Német verseny I. 8.b Farkas Gabriella,
Gácser István János
Németh Zsuzsanna
II. 8.b Al-Khrasani Amira Németh Zsuzsanna
III. 7.a Medgyaszai Réka Kéringer Edit
VI. 7.b Hafner Sándor Németh Zsuzsa
V. 8.b Búzás Alma,
Tóth Barbara,
Al-Khrasani Amira
Németh Zsuzsanna
V. 7.b Valentin Levente Németh Zsuzsanna
VI. 7.b Hafner Sándor Gergely Németh Zsuzsanna
VI. 8.a Toldi Máté Kristóf Kéringer Edit
3. Kerületi Német Kisjelenetíró-és előadóverseny I. 8.b 8.b csapata:                                     Al-Khrasani Amira,
Pifku Rajmund,
Tóth Barbara,
Vígh Dávid,
Marján Nikolett,
Gácser István,
Valentin Bendegúz,
Jánosi Kitti,
Búzás Alma,
Csukás Dominika                                         
Németh Zsuzsa
III. 8.a Toldi Máté Kristóf,
Böröczki Hajnalka,
Basa Brigitta Fanni,
Salah Otman Payam,
Móder Dániel Károly,
Tóth Lili,
Varga Boglárka,
Kozik Dorottya
Kéringer Edit
4. Iskolai SNI,
BTM Szépíró verseny
I. 2.a Csukás Benedek Rigó-Ratkovszky Alexandra
II. 2.a Danó Ágota Barbara
III. 2.a Balogh Krisztina
I. 4.a Csizmadia Fanni Eszter
II. 4.b Jónás Zoltán
III. 4.b Balogh Vivien
5. Reál-Komplet 7-8. osztály (helyi) I. 8.a Basa Brigitta Fanni,
Pólya Viktória Regina,
Salah Otman Payam
Domokos Tamásné
II. 8.b Tóth Barbara Nemesné Domokos Zsuzsa
III. 7.a Medgyaszai Réka,
Németh Ágota Emese,
Virbling Kitti
Sulykos Lajos
6. Simonyi helyesírási verseny - iskolai I. 5.b Holl Timon Balázs Gerencsér Gyula
I. 6.b Bolyki István
II. 6.a Lázár Marcell
III. 6.b Sarkadi Kitti
III. 6.a Lajcsik Lénárd Bende
I. 7.b Mayer Eszter Rózsa Sipos Sándor
II. 7.a Bognár Bianka Tímea,
Al-Khrasani Amira
Székelyné Székely Ildikó
II. 7.b Farkas Levente Kristóf Sipos Sándor
III. 7.b Nagy Maya
I. 8.b Tóth Barbara Székelyné Szabó Ildikó
II. 8.a Basa Brigitta Fanni
III. 8.a Böröczki Hajnalka
7. Bolyai Matematika Csapatverseny IX. 7.b Boros Tamás,
Kajtor Enikő,
Mayer Eszter Rózsa,
Sipos Vivien Tamara
Magát Tamás
8. Budapesti "Bozsik" Labdarúgó Torna II. 2.a Nagy Nikolasz Gábor,
Bánkúti Rajmund Dusán,
Csukás Benedek,
Balogh Rafael Rajmund,
Holecz Fábián
Kemenes Péter
2.b Rigó-Ratkovszky Vince,
Orosz Ádám,
Póti Milán Zoltán
3.a Péli Borisz
9. Kerületi labdarúgó bajnokság III. 7.b Tóth Márton,
Kulcsár Olivér,
Valentin Bendegúz,
Farkas Levente
Kemenes Péter
III. 8.b Ács Benjámin,
Pifku Rajmund,
Varga Zoltán,
Vígh Dávid,
Szabó Gergő
III. 7.a Ityim János
10. Zuglói Hajós Alfréd Labdarúgó Kupa VI. 4.b Molnár Ákos Kemenes Péter
VI. 4.a Kovács Ákos,
Sélley László,
Derék Dániel
VI. 3.a Péli Borisz,
Topa Ádám,
Szabó Zétény,
Kolláth Gergő
11. Kerületi kosárlabda bajnokság- lányok - 7-8.o. IV. 8.b Katonai Kata,
Szemerei Diána Valentina,
Marján Nikolett,
Kemenes Péter
IV. 8.a Urbán Vivien,
Bereczky Nikolett,
Magyar Fanni
IV. 6.b Kovács Dorina,
Szigeti Zsófia,
Sarkadi Kitti,
Bézi Fruzsina

 

 

Íme, a 2014-2015-ös tanév dicsőségtáblája:

 

Dicsőségtábla, 2014-2015

1.a 

Holecz Fábián TEKI-TOTÓ országos matematika tanulmányi verseny arany fokozat
Janik Alexandra  Szivárvány - Országos Tanulmányi Verseny - Magyar nyelv és irodalom tantárgy országos döntő XII. Helyezett
Kovács Anna „Mátyás király álruhában” rajzpályázat III. helyezett, Vigyázz a Földre - rajzpályázat III. helyezett, Kerületi ügyességi sor és váltóverseny VI. helyezett
Kovács Csenge „Mátyás király álruhában” rajzpályázat II. helyezett, Rajzpályázat „Otthonom Újpest” III. helyezett,
Lázár Dávid Kerületi ügyességi sor és váltóverseny VI. helyezett
Pap Dorka XI. Showtime Kupa Fitness és Táncsverseny egyéni kategória III. helyezett, csapat kategória III. helyezett, Kerületi ügyességi sor és váltóverseny VI. helyezett
Rontai Mátyás Kerületi ügyességi sor és váltóverseny VI. helyezett
Turóczi Lotti   Szivárvány - Országos Tanulmányi Verseny -Természetismeret tantárgy országos döntő XV. Helyezett, Kerületi ügyességi sor és váltóverseny VI. helyezett, Bene Ferenc Szivacskézilabda bajnokság IV. helyezés

1.b 

Vadas Ákos Halassy úszóverseny II. helyezett
Bedő Viktória Kerületi ügyességi sor és váltóverseny VI. helyezett
Fercsi Roland Kerületi ügyességi sor és váltóverseny VI. helyezett
Lovász Bence Kerületi ügyességi sor és váltóverseny VI. helyezett
Szajkó Rozi Kerületi ügyességi sor és váltóverseny VI. helyezett
Váradi László Kerületi ügyességi sor és váltóverseny VI. helyezett

2.a 

Dózsa - Kovács Leonárd Így írtok ti!- rajzpályázat - III. helyezés, LÜK - kistérségi forduló I. helyezett, Bene Ferenc Szivacskézilabda bajnokság IV. helyezés
Gácser Ágnes Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 1-2. osztály vers kategória - VI. helyezett
Holecz Benedek Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 1-2. osztály vers kategória - IV. helyezett, LÜK - kistérségi forduló II. helyezett
Holecz Benedek Rajzpályázat „Otthonom Újpest” III. helyezett, LÜK - területi forduló V. helyezett,
Kolláth Gergő Rajzpályázat: „Nyári napközi”- III. helyezett, Bene Ferenc Szivacskézilabda bajnokság IV. helyezés
Kovács Kinga Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 1-2. osztály vers kategória - I. helyezés
Külkey Bálint „Mátyás király álruhában” rajzpályázat II. helyezett
Külkey Nóra Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 1-2. osztály vers kategória - VI. helyezett
Szabó Viktória „Mátyás király álruhában” rajzpályázat III. helyezett
Szabó Zétény Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 1-2. osztály vers kategória - II. helyezett, „Mátyás király álruhában” rajzpályázat I. helyezett, Bene Ferenc Szivacskézilabda bajnokság IV. helyezés
Szindekovics Gergő Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 1-2. osztály vers kategória - III. helyezett
Topa Ádám Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 1-2. osztály próza kategória - I. helyezett, Rajzpályázat „Otthonom Újpest” II. helyezett, Bene Ferenc Szivacskézilabda bajnokság IV. helyezés

3.a 

Bérczes Zsófia Bene Ferenc Szivacskézilabda bajnokság IV. helyezés
Bérczesi Zsófia Halassy úszóverseny II. helyezett
Dafkó Daniella Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 3-4. osztály próza kategória - VI. helyezés
Derék Dániel Bene Ferenc Szivacskézilabda bajnokság IV. helyezés
Gönczi Balázs Bólyai csapatverseny IX. helyezett
Gönczi Balázs Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 3-4. osztály vers kategória - III. helyezés
Gönczi Balázs  Apáczai Kiadó Országos Tanulmányi Versenye - Matematika III. helyezés
Horváth Dóra Bólyai csapatverseny IX. helyezett, Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 3-4. osztály próza kategória - VI. helyezés, Rajzpályázat: „Nyári napközi”- I. helyezett, Rajzpályázat „Otthonom Újpest” I. helyezett, Kerületi képregényíró pályázat III.hely, Kerületi „Olvasni jó!” verseny III. helyezés
Katona Eszter Bene Ferenc Szivacskézilabda bajnokság IV. helyezés
Kedzierszki Hunor Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 3-4. osztály próza kategória - I. helyezés
Koós Kitti Kerületi „Olvasni jó!” verseny III. helyezés:
László Ramóna Kerületi képregényíró pályázat IV. hely
Lázár Bence Országos szertorna bajnokság II. helyezés
Molnár Bence Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 3-4. osztály vers kategória - V. helyezés
Novota Éva Kerületi „Olvasni jó!” verseny III. helyezés:
Sélley László Bólyai csapatverseny IX. helyezett, Kerületi „Olvasni jó!” verseny III. helyezés
Túróczi Fanni Bene Ferenc Szivacskézilabda bajnokság IV. helyezés
Varga Hunor Bólyai csapatverseny IX. helyezett

3.b 

Rátkai Nikolett Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 3-4. osztály vers kategória - II. helyezés

4.a 

Dóra Dávid Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 3-4. osztály próza kategória - III. helyezés
Mayer Zsófia Kerületi mezei futóverseny - I. helyezett
Szeri Réka Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 3-4. osztály próza kategória - V. helyezés
Szindekovics Noémi Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 3-4. osztály próza kategória - II. helyezés
Weng Si Yu „Mátyás király álruhában” rajzpályázat II. helyezett

4.b 

Holl Timon „Mátyás király álruhában” rajzpályázat III. helyezett
Móczár Jázmin Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 3-4. osztály vers kategória - VI. helyezés
Móczár Melinda Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 3-4. osztály vers kategória - VI. helyezés
Szűcs Eszter Kerületi mezei futóverseny - IV. helyezett

5.a 

Dongó Luca Kosárlabda 5-6. osztály kerületi 5. helyezés Kerületi német játékos csapatversenyen III. helyezés
Bedő Krisztián Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 5-6. osztály próza kategória - V. helyezés, XVIII. Bozsik-kupa labdarúgótorna VII. helyezés, Bene Ferenc Labdarúgó Bajnokság III. helyezés
Lajcsik Lénárd Bende Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 5-6. osztály próza kategória - III. helyezés, Kerületi német játékos csapatversenyen III. helyezés
Lázár Marcell Kerületi mezei futóverseny - V. helyezett, Kerületi Simonyi Zsigmond helyesírás verseny IV. hely, XVIII. Bozsik-kupa labdarúgótorna VII. helyezés, Bene Ferenc Labdarúgó Bajnokság III. helyezés, Kerületi német játékos csapatversenyen III. helyezés
Mogyorósi Bence Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 5-6. osztály próza kategória - VI. helyezés
Takács Márk Labdarúgás - Halassy Kupa 5-6-os korcsoport– 3. helyezés, XVIII. Bozsik-kupa labdarúgótorna VII. helyezés
Takács Márk Bene Ferenc Labdarúgó Bajnokság III. helyezés
Vadas Ádám Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 5-6. osztály vers kategória - III. helyezés

5.b 

Antal Kincső, Kosárlabda 5-6. osztály kerületi 5. helyezés Kerületi német játékos csapatversenyen I. helyezés
Kovács Dorina Kosárlabda 5-6. osztály kerületi 5. helyezés, Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 5-6. osztály vers kategória - IV. helyezés, Kerületi német játékos csapatversenyen II. helyezés
Benkovics Szonja Kosárlabda 5-6. osztály kerületi 5. helyezés Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 5-6. osztály vers kategória - V. helyezés, Kerületi német játékos csapatversenyen II. helyezés
Bézi Fruzsina Kosárlabda 5-6. osztály kerületi 5. helyezés, Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 5-6. osztály próza kategória - IV. helyezés, Kerületi német játékos csapatversenyen I. helyezés
Fodor Benedek Labdarúgás - Halassy Kupa 5-6-os korcsoport– 3. helyezés, Bene Ferenc Labdarúgó Bajnokság III. helyezés
Fodor Benjamin XVIII. Bozsik-kupa labdarúgótorna VII. helyezés
Magyar Attila Bene Ferenc Labdarúgó Bajnokság III. helyezés
Molnár Máté Labdarúgás - Halassy Kupa 5-6-os korcsoport– 3. helyezés
Nádasy Bálint Kerületi matematika verseny II. helyezés
Sarkadi Kitti Kosárlabda 5-6. osztály kerületi 5. helyezés, Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 5-6. osztály vers kategória - I. helyezés, Fővárosi német vers és prózamondó verseny próza kategória IV. helyezés, Kerületi német játékos csapatversenyen II. helyezés
Soldos Noémi Kosárlabda 5-6. osztály kerületi 5. helyezés
Szigeti Zsófia Kosárlabda 5-6. osztály kerületi 5. helyezés Kerületi német játékos csapatversenyen I. helyezés

6.a 

Barazsuly-Czintus Dorottya Kosárlabda 5-6. osztály kerületi 5. helyezés
Hollósi Attila Kerületi német játékos csapatversenyen III. helyezés, Gyerek D Hip Hop Csoport I. helyezett
Kádár Zsolt Labdarúgás - Halassy Kupa 5-6-os korcsoport– 3. helyezés, XVIII. Bozsik-kupa labdarúgótorna VII. helyezés, Bene Ferenc Labdarúgó Bajnokság III. helyezés
Medgyaszai Réka Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 5-6. osztály próza kategória - II. helyezés, Kerületi német játékos csapatversenyen III. helyezés
Meggyes Kitti Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 5-6. osztály próza kategória - I. helyezés, Kerületi Simonyi Zsigmond helyesírás verseny V. hely, Kerületi német játékos csapatversenyen III. helyezés

6.b 

Antal Csenge Kosárlabda 5-6. osztály kerületi 5. helyezés, Bólyai Országos Matematika verseny VII. helyezés, Barangolás Toldi világában kerületi verseny III. helyezés, Kerületi német csapatverseny I. helyezés,
Bézi Gergely Labdarúgás - Halassy Kupa 5-6-os korcsoport– 3. helyezés, Rajzpályázat: „Álom út” I. hely, Bólyai Országos Matematika verseny VII. helyezés, Kerületi német csapatverseny IV. helyezés,
Czerjak Sára Kosárlabda 5-6. osztály kerületi 5. helyezés, Bólyai Országos Matematika verseny VII. helyezés, Barangolás Toldi világában kerületi verseny III. helyezés, Kerületi német csapatverseny I. helyezés, Kerületi német csapatverseny IV. helyezés,
Kajtor Enikő Diákolimpia - aerobik páros kategória - III. helyezett, csapat kategória II. helyezett, Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 5-6. osztály vers kategória - II. helyezés, Fővárosi német vers és prózamondó verseny próza kategória V. helyezés, Barangolás Toldi világában kerületi verseny III. helyezés, Kerületi német csapatverseny I. helyezés, Országos Aerobik Diákolimpia csapat kategória III. helyezés, duó kategória VII. helyezés
Kiss Martin Labdarúgás - Halassy Kupa 5-6-os korcsoport– 3. helyezés, Bene Ferenc Labdarúgó Bajnokság III. helyezés
Kulcsár Olivér Labdarúgás - Halassy Kupa 5-6-os korcsoport– 3. helyezés, Rajzpályázat: „Álom út” I. hely, Bólyai Országos Matematika verseny VII. helyezés, Kerületi német csapatverseny IV. helyezés, XVIII. Bozsik-kupa labdarúgótorna VII. helyezés, Bene Ferenc Labdarúgó Bajnokság III. helyezés
Kulcsár Olivér Kerületi mezei futóverseny - V. helyezett
Mayer Eszter Bólyai Országos Matematika verseny VII. helyezés, Barangolás Toldi világában kerületi verseny III. helyezés, Kerületi német csapatverseny I. helyezés, Kerületi német csapatverseny IV. helyezés,
Molnár Bence Bólyai Országos Matematika verseny VII. helyezés, Barangolás Toldi világában kerületi verseny III. helyezés, Kerületi német csapatverseny I. helyezés
Nagy Patrícia Kosárlabda 5-6. osztály kerületi 5. helyezés
Tóth Marcell Kosárlabda 5-6. osztály kerületi 5. helyezés, XVIII. Bozsik-kupa labdarúgótorna VII. helyezés, Bene Ferenc Labdarúgó Bajnokság III. helyezés     
Valentin Levente Labdarúgás - Halassy Kupa 5-6-os korcsoport– 3. helyezés

7.a 

Bereczky Nikolett Kosárlabda 7-8. osztály kerületi 6. helyezett, Bene Ferenc Röplabda III. helyezés
Basa Brigitta Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 7-8. osztály próza kategória - IV. helyezés, Kerületi német nyelvi OÁTV verseny III. helyezés, Kerületi német nyelvi OÁTV verseny I. helyezés
Kozik Dorottya Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 7-8. osztály vers kategória - VI. helyezés
Magyar Fanni Kosárlabda 7-8. osztály kerületi 6. helyezett
Salah Otman Payam Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 7-8. osztály 7-8. o. kisjelenet kategória I. helyezés
Szami Patrik Labdarúgás - Halassy Kupa 7-8–os korcsoport 4. helyezett
Toldi Máté Kristóf Labdarúgás - Halassy Kupa 7-8–os korcsoport 4. helyezett, Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 7-8. osztály 7-8. o. kisjelenet kategória I. helyezés
Urbán Vivien Kosárlabda 7-8. osztály kerületi 6. helyezett, Bene Ferenc Röplabda III. helyezés

7.b 

Al-Khrasani Amira Kosárlabda 7-8. osztály kerületi 6. helyezés, Kerületi német nyelvi OÁTV verseny V. helyezés, Rajzpályázat – „Téli álom” - III. hely, Rajzpályázat – „Nyári élmény” II. hely
Ács Benjamin Labdarúgás - Halassy Kupa 7-8–os korcsoport 4. helyezett
Búzás Alma Kerületi német nyelvi OÁTV verseny II. helyezés
Csukás Dominika Diákolimpia - aerobik csapat kategória - II. helyezett
Farkas Gabriella Diákolimpia - aerobik csapat kategória - II. helyezett,
Kerületi német nyelvi OÁTV verseny VI. helyezés
Gácser István Kerületi német nyelvi OÁTV verseny IV. helyezés, Kerületi Teleki Pál földrajz-földtan verseny IV. helyezett
Katonai Kata Kosárlabda 7-8. osztály kerületi 6. helyezett, Bene Ferenc Röplabda III. helyezés
Kónya Krisztina Kerületi műdaléneklési verseny – duett kategória bronz minősítés, Kerületi népdaléneklési verseny – ezüst minősítés, Kerületi műdaléneklési verseny – szóló kategória arany minősítés
Marján Nikolett Kosárlabda 7-8. osztály kerületi 6. helyezés
Müller Regina Diákolimpia - aerobik csapat kategória - II. helyezett
Pifku Rajmund Labdarúgás - Halassy Kupa 7-8–os korcsoport 4. helyezett, Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 7-8. osztály vers kategória - V. helyezés
Szabó Gergő Labdarúgás - Halassy Kupa 7-8–os korcsoport 4. helyezett
Szemerei Diána Kosárlabda 7-8. osztály kerületi 6. helyezés, Kerületi német nyelvi OÁTV verseny V. helyezés, Rajzpályázat – „Téli álom” - III. hely, Rajzpályázat – „Nyári élmény” II. hely, Bene Ferenc Röplabda III. helyezés
Tóth Barbara Diákolimpia - aerobik páros kategória - III. helyezett, csapat kategória - II. helyezett, Kerületi Simonyi Zsigmond helyesírás verseny V. hely, Petőfi Sándor szavalóverseny IV. hely,
Valentin Bendegúz Labdarúgás - Halassy Kupa 7-8–os korcsoport 4. helyezett
Varga Zoltán Labdarúgás - Halassy Kupa 7-8–os korcsoport 4. helyezett
Veres Dorottya Kosárlabda 7-8. osztály kerületi 6. helyezés, Bene Ferenc Röplabda III. helyezés
Vígh Dávid Labdarúgás - Halassy Kupa 7-8–os korcsoport 4. helyezett
Vigh Dávid Kerületi fizika verseny "ezüst fokozat"

8.a 

Fodor Bernadett Kerületi német nyelvi OÁTV verseny IV. helyezés, UMSZKI kerületi német nyelvi kisjelenet író és előadó verseny I. helyezett
Jámbor Erik Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 7-8. osztály próza kategória - III. helyezés, UMSZKI kerületi német nyelvi kisjelenet író és előadó verseny I. hely, Technika verseny IV. hely, Betlehemkészítő verseny I. hely, Kerületi kémia verseny II. hely, Kerületi fizika verseny "ezüst fokozat"
Kárpáty Natália Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 7-8. osztály vers kategória - II. helyezés, Fővárosi német vers és prózamondó verseny próza kategória IX. helyezés
Karsai Martin UMSZKI kerületi német nyelvi kisjelenet író és előadó verseny I. helyezett
Kőszegi Kristóf UMSZKI kerületi német nyelvi kisjelenet író és előadó verseny I. helyezett
Kuti Balázs Kerületi német nyelvi OÁTV verseny I. helyezés, UMSZKI kerületi német nyelvi kisjelenet író és előadó verseny I. hely
Molnár Márta Betlehemkészítő verseny I. helyezett
Molnár Tamara Betlehemkészítő verseny I. hely, Kerületi rajzverseny I. helyezés, Komplex képzőművészeti verseny I. hely, Rajzpályázat – „Béke, szeret, megértés” – III. helyezett, „Így gazdálkodunk mi!” sulibank pályázat I. helyezés       
Nagy Szabolcs UMSZKI kerületi német nyelvi kisjelenet író és előadó verseny I. hely
Németh Lili Kerületi német nyelvi vers- és prózamondó verseny 7-8. osztály próza kategória - II. helyezés, UMSZKI kerületi német nyelvi kisjelenet író és előadó verseny I. hely, "Így gyógyít a doktor néni" rajzpályázat - II. hely,Betlehemkészítő verseny I. hely
Pethő Márk Technika verseny IV. hely
Pusztai Petra UMSZKI kerületi német nyelvi kisjelenet író és előadó verseny I. hely, Rajzpályázat - Farsangi mulatság III. hely
Szakács Szabolcs Labdarúgás - Halassy Kupa 7-8–os korcsoport 4. helyezett, Kerületi német nyelvi OÁTV verseny III. helyezés, UMSZKI kerületi német nyelvi kisjelenet író és előadó verseny I. hely, Technika verseny IV. hely
Takács Petra UMSZKI kerületi német nyelvi kisjelenet író és előadó verseny I. helyezett 

8.b 

Andri Noémi UMSZKI kerületi német nyelvi kisjelenet író és előadó verseny II. helyezett
Andri Szabina UMSZKI kerületi német nyelvi kisjelenet író és előadó verseny II. helyezett 
Balogh Bertalan Labdarúgás - Halassy Kupa 7-8. os korcsoport IV. helyezett
Baranyai Zsombor UMSZKI kerületi német nyelvi kisjelenet író és előadó verseny II. helyezett 
Blazsej Krisztián UMSZKI kerületi német nyelvi kisjelenet író és előadó verseny II. helyezett 
Boris Dávid Labdarúgás - Halassy Kupa 7-8. os korcsoport IV. helyezett
Csető Szimonetta Diákolimpia - aerobik csapat kategória - II. helyezett
Dráfi Ádám UMSZKI kerületi német nyelvi kisjelenet író és előadó verseny II. hely, Kerületi alkalmazói informatika verseny VI. hely
Falkai Márk UMSZKI kerületi német nyelvi kisjelenet író és előadó verseny II. helyezett
Faludi Tamás UMSZKI kerületi német nyelvi kisjelenet író és előadó verseny II. helyezett
Fekete Dániel Kerületi alkalmazói informatika verseny V. helyezett
Horváth Cintia UMSZKI kerületi német nyelvi kisjelenet író és előadó verseny II. helyezett
Kárpáty Natália UMSZKI kerületi német nyelvi kisjelenet író és előadó verseny II. helyezett
Kincses Mátyás UMSZKI kerületi német nyelvi kisjelenet író és előadó verseny II. helyezett
Lajtai Andrea UMSZKI kerületi német nyelvi kisjelenet író és előadó verseny II. helyezett
Pécsi Zsanett UMSZKI kerületi német nyelvi kisjelenet író és előadó verseny II. helyezett
Polányi Dorina Kerületi műdaléneklési verseny – duett kategória bronz minősítés
Sebők Dorina UMSZKI kerületi német nyelvi kisjelenet író és előadó verseny II. helyezett

 

 

 

 

 

 

content_top