2017/18-as tanév kezdéséhez

Felvétel a 2017/2018-os tanévre

Kedves Leendő Elsőseink! Tisztelt Szülők!

Sok szeretettel várjuk leendő elsőseink jelentkezését!

Körzetes tanulóink szüleinek elég jelezni telefonon, e-mailben vagy személyesen, hogy hozzánk szeretnének járni.

Kérjük, hogy azt is jelezzék ha gyermekük óvodában marad, vagy más iskolát választanának.

A nemzetiségi osztályunkba a honlapon megtalálható nyilatkozat kitöltésével és eljuttatásával jelentkezhetnek.

Körzetünkön kívül lakóknak egy kérvényt kell benyújtani iskolánk igazgatójához, Grósz Ágneshez. A kérvény személyesen, email-ben vagy faxon is beadható. Az ehhez szükséges nyomtatványok a honlapunkról letölthetőek.

Kérjük, hogy a kérvény tartalmazza a gyermek személyi adatait, lakcímét és a szülők elérhetőségét. Már számosan jelentkeztek, ezért, aki minket szeretne választani, mielőbb jelentkezzen, mert számít a jelentkezési sorrend is.

Kérdéseikkel bátran keressenek bennünket az alábbi elérhetőségeinken:

Köszönjük, ha megtisztelik iskolánkat jelentkezésükkel!

Iskolánk körzete: Felvételi körzet 2015

Felszerelés lista