site_top
  • Iskolánkról
  • Alapítványunk
  • Aktualitások
  • Galéria
  • Hasznos oldalak
  • Elérhetőségek
content_top

A tanév rendje 2017-2018

Eseménynaptár

2017/2018-as tanév rendje

Szeptember Téma Felelős
01. 8 óra Évnyitó Urbán Gabriella
04. 17 óra 1. évfolyam szülői értekezlete osztálytanítók
15-ig Pót tankönyvrendelés osztályfőnökök
11-12. 17 óra Szülői értekezletek osztályfőnökök
04-től Síoktatás 2. évfolyam osztálytanítók
19. 14 óra DÖK alakuló ülése Magát Tamás

23. 

Újpesti Futó-és Kerékpáros Fesztivál nevelőtestület
26-28. Középiskolák Börzéje 8. osztály osztályfőnökei
29. Őszi tanulmányi kirándulás osztályfőnökök
     

 

Október Téma Felelős
02. Zene világnapja osztályfőnök
02-06. Papírgyűjtés DÖK, Magát Tamás
02-20. Fogászati szűrés osztályfőnökök
03 SZMK értekezlet intézményvezetés
04-05. Óvonők látogatása az 1. oszályokban intézményvezetés+tanítók
05. Megemlékezés az Aradi vértanukról

osztályfőnökök

11-től márciusig Manó Suli Ádám Anikó, nyíregyháziné Ispán Írisz, Gali Szilvia, Bokor Zsuzsanna
11. Iskolai Simonyi verseny Kócsi Tünde
12. Halassy évforduló Opauszki Viktória
13. elsősök Difer mérése tanítók
18. Pályázaton nyert számítógépek átadó ünnepsége Kócsi Tünde
19-20. Október 23-i megemlékezések, szalagkötés nevelőtestület
20-tól Sulibank program domokos Zsuzsánna, Kemenes Péter, Opauszki Viktória
26-27 Halloween Dózsa Judit
30-november 3. Őszi szünet  

 

November Téma Felelős
06. Első tanítási nap  
09. Márton nap főpróbája nyelvi munkaközösség
10. Anyanyelvi Bólyai körzeti forduló szaktanárok
10. Márton nap a partner óvodával, iskolával Dózsa Judit, Simon Lilla
13. Magyar nyelv napja- játékos vetélkedő humán munkaközösség
14-15. Nyílt órák nevelőtestület
27-től Kötelező úszásoktatás 3. évfolyam osztálytanítók
22. kerületi Simonyi verseny Kócsi Tünde
23.  Hálaadás projekt Dózsa Judit, Simon Lilla
 20-23. Fogadó napok nevelőtestület
29. Szuper Hármas vrseny 7-8. osztály Domokos Tamásnné

 

December Téma Felelős
01.  Adventi várakozás, dekorálás nevelőtestület, SZMK
06. Mikulás meglepetés tanítók
08. Mikulás Party DÖK, Magát Tamás
08. 8. évfolyam jelentkezése a központi írásbeli vizsgára Opauszki Viktória- Magát Tamás
 14-től Mikulásgyár - Mikulás túra Opauszki Viktória
Székelyné Szabó Ildikó
16. Adventi Sürgés Forgás: kézműves foglalkozások nevelőtestület
20. utolsó tanítási nap Iskolagyűlés
Osztály karácsonyok
nevelőtestület
21-02. Téli szünet  

 

Január Téma Felelős
03. kedd Első tanítási nap  
09. SZMK értekezlet intézményvezetés
09. Iskolai német nyelvű vers és prózamondó verseny nyelvi munkaközösség
15-23. Kerületi szép Magyar Beszéd verseny Székelyné Szabó Ildikó
20. Központi írásbeli felvételi 8. évfolyam  
22.-26. Osztályozó értekezletek  intézményvezetés
22. Ádámok és Évák Ünnepe- Józyef Attila Színház Tényi Anett

26.

26.

29.

30.

Első félév utolsó napja

Farsang 3-4. évfolyam

2. félév első napja- új órarend

Kerületi német nyelvű vers-és prózamondó verseny

osztályfőnökök

Gremsperger Attiláné-Massonné Horváth Éva

osztályfőnökök

nyelvi munkaközösség

 

 

Február Téma Felelős

02-ig


02. 17 óra

Szülők értesítése a félévi eredményekről


SVÁB BÁL

osztályfőnökök

intézményvezetés

05.  Tanítás nélküli munkanap- Félévi értekezlet  iskolavezetés
08. Olvasni Öröm irodalmi verseny 1-4 évfolyam Heiszné Sazbó Ágnes
09.

Farsan - 1-2. évfolyam 

Suli buli - felső tagozat

Rigó-Ratkovszky Alexandra

DÖK

12-13. Szülői értekezletek osztályfőnökök
13. Herman Ottó Biológia vrseny Korompai László
16. Zrínyi országos matematika vrseny Magát Tamás
19-ig Tanulók jelentkezési lapjainak továbbítása a özépiskolákba Sipos Sándor
22-március 09-ig Szóbeli felvételik - középiskola  
 27-28. Nyílt órák a leendő 1. osztályosok szüleinek 4. osztályos tanítók
 

Kerületi versenyek:
- Informatika alkalmazói
- Teleki Pál földrajz
- Hevesy György kémia
- Rajzversenyek 1-8. o.
- Műdaléneklési verseny
- Ének műveltségi vetélkedő

 

 

Március Téma Felelős
01. 17 óra Egyházak tájékoztatója a hittan oktatásról szülőknek iskolavezetés
02. Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny- iskolai forduló reál munkaközösség
05-08. Rendőrségi előadások a felső tagozaton Sipos Sándor
10. Halassy Kupa Kemenes Péter
14. Március 15-i megemlékezés  Nyíregyháziné Ispán Írisz, Bokor Zsuzsanna, Tényi Anett
19-22. Fogadó hét nevelőtestület
21-22. Tanulói adatlapok módosításának lehetősége (8.o) Sipos Sándor
24. Egy nap az iskoláért intézményvezetés, SZMK
  Engerix B II. oltás-7. évfolyam  iskolaorvos, védőnő
29-április 6. Tavaszi szünet  

 

Április Téma Felelős
09-13. Digitális témahét Sulykos Lajos, Tunner Dóra, Horváthné Böröcz Marietta, Sztója Rita
11. A költészet napja Kócsi Tünde
11. Digitális témahéthez kapcsolódóann interaktív játékok 1-4. évfolyamon  Sztója Rita, Bartháné Varga Mária
16-19. Határtalanul projekt Sulykos Lajos, Domokos Zsuzsánna
17. Óvodások látogatása az 1. osztályokban Tenkely Erika, tanítók
21. Tavaszi Pedagógiai Nap intézményvezetés
kiírás szerint Elsős beíratás intézményvezetés
28-ig Tankönyvrendelés elkészítése intézményvezetés, nevelőtestület
26. Értesítés felvételik eredményéről  
 kiírás szerint Életvitel verseny Domokos Zsuzsánna
 kiírás szerint Szuper Hármas verseny 5-6. évfolyam Domokos Tamásné
 kiírás szerint kerületi fizika vrseny iskolavezetés
  Tavaszi papírgyűjtés - kupakgyűjtés Magát Tamás, Opauszki Viktória
  HPV oltás II. iskolaorvos, védőnő

 

Május Téma Felelős
03. SZMK értekezlet intézményvezetés
07-08.  Szülői értekezletek osztályfőnökök
07-11. Anyák-napi műsorok tanítók
14. Házi szépíró verseny Gremsperger Attiláné, Massonné Horváth Éva
16. Idegen nyelvi mérés 6-8. évfolyamon nyelvi munkaközösség
18. Szabadon választható órák felmérése osztályfőnökök
22. Tanulási képességmérés 3-4. évfolyamon tanítók
kiírás szerint Újpesti Futó- és Kerékpáros Fesztivál nevelőtestület
Kiírás szerint  Kihívás napja  
23. Országos Kompetencia mérés reál és humán munkaközösség, Sipos Sándor
28. Idegen nyelvi belső mérés 6. évfolyamon nyelvi munkaközösség
30. Gála próba Horváthné Böröcz Marietta
31-ig Könyvtárból kölcsönözhető tankönyvek és kötelező olvasmányok listájának közzététele Kócsi Tünde
humán munkaközösség
  LÜK bajnokság Sztója Rita

 

Június Téma Felelős
01. Gála  Horváthné Böröcz Marietta, nevelőtestület
04. Nemzeti Összetartozás Napja osztályfőnökök
07-08. Osztályozó értekezletek intézményvezetés
09. Kirándulás Ausztriába Gerencsér Gyula
11-12. Tavaszi tanulmányi kirándulás osztályfőnökök
13. DÖK nap Magát Tamás, osztályfőnökök
15. Utolsó tanítási nap  
15. 11 óra Ballagás - Tanévzáró Domokos Zsuzsánna, Sulykos Lajos
     

 


content_top