site_top
  • Iskolánkról
  • Alapítványunk
  • Aktualitások
  • Galéria
  • Hasznos oldalak
  • Elérhetőségek
content_top

A tanév rendje 2018-2019. tanév

Eseménynaptár

2018/2019-es tanév rendje

Szeptember Téma Felelős
03. 8 óra Évnyitó Horváthné Böröcz Marietta
03. 17 óra 1. évfolyam szülői értekezlete osztálytanítók
15-ig Pót tankönyvrendelés osztályfőnökök
10-11. 17 óra Szülői értekezletek osztályfőnökök
03-tól Síoktatás 2. évfolyam osztálytanítók
05. 14 óra DÖK alakuló ülése Magát Tamás

25. 

Tanítás nélküli munkanap-Pedagógiai nap intézményvezetés
25-27. Középiskolák Börzéje 8. osztály osztályfőnökei
27. Őszi tanulmányi kirándulás osztályfőnökök
 28.  Nemzetiségi nap Tunner Dóra, Horváth Ildikó 

 

 

Október Téma Felelős
02. Zene világnapja-Opera nagykövete program Székelyné Szabó Ildikó
02-06. Papírgyűjtés DÖK, Magát Tamás
01-19. Fogászati szűrés osztályfőnökök
02. SZMK értekezlet intézményvezetés
04-05. Megemlékezés az Aradi vértanukról intézményvezetés+tanítók
10-11. Óvonők látogatása az 1. oszályokban

intézményvezetés

10-től márciusig Manó Suli Massonné Horváth Éva, Huszár Zsuzsanna, Nyelvi munkaközösség
13. Áthelyezett munkanap  
19. Október 23-i megemlékezés, szalagkötözés Opauszki Viktória, Urbán Gabriella
24. Pályaorientációs nap osztályfőnökök
25. Temetőgondozás Opauszki Viktória
25. Halloween csapatjáték alsó tagozat Dózsa Judit
26. Halloween buli felső tagozat DÖK- Magát Tamás
26-ig 8. osztályosok tájékoztatása a felvételi rendjéről Domokos Zsuzsánna, Sulykos Lajos
27-november 04. Őszi szünet  

 

November Téma Felelős
05. Első tanítási nap-Tanítás nélküli munkanap intézményvezetés
05-09. Tankerületi Pedagógiai Hét nevelőtestület
09. Anyanyelvi Bólyai körzeti forduló szaktanárok
10. Áthelyezett munkanap - Márton nap  nyelvi munkaközösség
19-20. Fogadó napok nevelőtestület
13. Magyar nyelv napja: játékos nyelvi vetélkedő Kócsi Tünde, Székelyné Szabó Ildikó
14. Látogatás a Bűvös völgyben  Kócsi Tünde. osztályfőnökök
21. Megemlékezés névadónkról Opauszki Viktória
21. 14 óra Simonyi helyesírási verseny humán munkaközösség
22. Thanksgiving osztálykeretben Dózsa Judit
28. Szuper Hármas verseny 7-8. osztály Domokos Tamásnné

 

December Téma Felelős
01.  Áthelyezett munkanap- Adventi várakozás, Óvodások fogadása nevelőtestület
01. Német tanulmányi kirándulás - Graz nyelvi munkaközösség
06. Mikulás meglepetés tanítók
07. 8. évfolyam jelentkezése a központi írásbeli vizsgára

Domokkos Zsuzsánn,       
Sulykos Lajos

15. áthelyezett munkanap - Luca nap, Iskolagyűlés Ádám Anikó, Nyíregíyháziné Ispán Írisz
20. Karácsonyi ünnep osztályfőnökök/tanítók
21. utolsó tanítási nap
Osztály karácsonyok
nevelőtestület
22-02. Téli szünet  

 

Január Téma Felelős
03. szerda Első tanítási nap  
03-04. Angol újévi hagyományok Dózsa Judit
08. Iskolai német nyelvű vers és prózamondó verseny nyelvi munkaközösség
15. Kerületi német nyelvű vers és prózamondó verseny nyelvi munkaközösség
20. Központi írásbeli felvételi 8. évfolyam  
23.-24. Osztályozó értekezletek  intézményvezetés
22. magyar Kultura Napja humán munkaközösség

25.

28.

03-31.

Első félév utolsó napja

2. félév első napja- új órarend

"Olvasni öröm" irodalmi verseny 3-4. évfolyam

osztályfőnökök

osztályfőnökök

Heiszné Szabó Ágnes

 

 

Február Téma Felelős

01-ig

Szülők értesítése a félévi eredményekről

osztályfőnökök/tanítók

05.  Tanítás nélküli munkanap- Félévi értekezlet
SZMK értekezlet
 intézményvezetés
11-12. Szülői értekezlet osztályfőnökök/tanítók
08.

Farsang - 1-2. évfolyam 

Suli buli - felső tagozat

Ádám Anikó, Nyíregyháziné Ispán Írisz

DÖK

11-12. Ádámok és Évák Ünnepe- József Attila Színház Tényi Anett
14. Valentin nap Dózsa Judit
18-ig Tanulók jelentkezési lapjainak továbbítása a özépiskolákba intézményvezető helyettes
21-március 14-ig Szóbeli felvételik - középiskola  
25-március 1. Pénz7 projekthét: Okosan a befektetésekről  reál munkaközösség
 27-28. Nyílt órák a leendő 1. osztályosok szüleinek 4. osztályos tanítók
 

Kerületi versenyek:
- Informatika alkalmazói
- Teleki Pál földrajz
- Hevesy György kémia
- Rajzversenyek 1-8. o.
- Műdaléneklési verseny
- Ének műveltségi vetélkedő

 

 

Március Téma Felelős
03.  Pancake-day Dózsa Judit
04. Az egyházak tájékoztatója a hittan oktattásról intézményvezetés
04-05. Fogadó napok nevelőtestület
12. Március 15-i megemlékezés: PIM (felső tagozat) Kócsi Tünde, osztályfőnökök
14. Március 15-i megemlékezés - alsó tagozat  tanítók
18. Szent Patrik nap Dózsa Judit
18-22. Fenntarthatósági témahét: Közlekedés+Víz alsós munkaközösség
21-ig Tanulói adatlapok módosításának lehetősége (8.o) intézményvezetés, SZMK
28. Halassy Kupa Kemenes Péter, Vasvári Sándor
kiírás szerint Fővárosi Német Kisjelenet Verseny  

 

Április Téma Felelős
01-12. "Olvasni Öröm"- irodalmi verseny (1-2. évfolyam) Heiszné Sazbó Ágnes
08. Kerülerti nyelvi nyílt nap Tunner Dóra, Dózsa Judit
11. A költészet napja Kócsi Tünde
16-19. Határtalanul projekt Sulykos Lajos, Domokos Zsuzsánna
17. Óvodások látogatása az 1. osztályokban intémzényvezetés, tanítók
17. Angol húsvéti hagyományok Dózsa Judit
kiírás szerint Elsős beíratás intézményvezetés
18-28. Tavaszi szünet intézményvezetés, nevelőtestület
28. Tankönyvrendelés előkészítése munkaközösség-vezetők
 kiírás szerint Életvitel verseny Domokos Zsuzsánna
 kiírás szerint Szuper Hármas verseny 5-6. évfolyam Domokos Tamásné
 kiírás szerint Kerületi fizika verseny Domokos Tamásné
  Tavaszi papírgyűjtés - kupakgyűjtés Magát Tamás, Opauszki Viktória
  Taksonyi Tájház látogatás nyelvi munkaközösség

 

Május Téma Felelős
6-10. Tavaszi Könyvhét Kócsi Tünde, Urbán Gabriella
14. SZMK értekezlet intézményvezetés
20. Szabadon választható órák felmérése  osztályfőnökök
22. Idegen nyelvi mérés 6-8. évfolyamon nyelvi munkaközösség
22. Idegen nyelvi mérés 6-8. évfolyamon nyelvi munkaközösség
24. Tanulási képességmérés 3-4. évfolyamon tanítók
kiírás szerint Újpesti Futó- és Kerékpáros Fesztivál nevelőtestület
kiírás szerint  Kihívás napja  
28. Idegen nyelvi belső mérés 6. évfolyamon Országos Kompetencia mérés nyelvi munkaközösség
29. Országos Kompetencia mérés reál és humán munkaközösség, intézményvezető helyettes
31-ig Könyvtárból kölcsönözhető tankönyvek és kötelező olvasmányok listájának közzététele Kócsi Tünde
humán munkaközösség
értesítés szerint Anyák napi műsorok tanítók
  Semmeringi vonatozás nyelvi munkaközösség

 

Június Téma Felelős
01. Családi nap intézményvezetés, nevelőtestület
04. Nemzeti Összetartozás Napja osztályfőnökök
04-05. Osztályozó értekezlet -  alsó tagozat intézményvezetés
06. Osztályozó értekezlet -  felső tagozat intézményvezetés
11-12. Tavaszi tanulmányi kirándulás osztályfőnökök/tanítók
13. DÖK nap Magát Tamás, osztályfőnökök
14. 11 óra Ballagás - Tanévzáró Kovács Andrea, Kemenes Péter
14.  Utolsó tanítási nap  
     

 


content_top