Napközi, tanulószoba

Iskolánkban az alsó tagozaton az egész napos oktatás keretein belül nyolc  "guruló" iskolaotthonos osztály és egy felsős tanulószobai csoport működik.

Az alsó tagozaton osztályonként két tanító dolgozik együtt tantárgycsoportos formában.

Napirendjük viszonylag állandó: tanítási órák után udvari játék, levegőzés, ebéd, tanóra (ahol elkészítik a házi feladatokat), uzsonna és egyéb kreatív foglalkozások váltják egymást.

A szabadidő változatos eltöltése biztosított gyermekeink számára: levegőznek, játszanak az udvaron, sportolnak, havi rendszerességgel színházba járnak, de különböző sportfoglalkozásokat is igénybe vehetnek.

A tanulási idő védelme kiemelten fontos számunkra, ezért gyermeket csak külön írásbeli kérésre engedünk el a tanulási idő alatt (14.30 és 15.30 között).

Délután 16-17 óráig ügyelet működik, összevont csoportokkal.

Munkaközösség-vezető : Sztója Rita és Horváthné Böröcz Marietta

A felsős tanulószobai csoportunkban segítséget nyújtanak a házi feladatok elkészítésében, de itt is lehetőség van étkezésre és udvari játékra is. A tanulószobai foglalkozás 16 órakor zárul.

A tanlószobát Lipták Anikó vezeti